izmir escort

YASAL – ! UYARI !

Hakkımızda ;
Biz Yıllardır Bu sektörde Reklam Hizmeti veren ve Bunun yanında Sorumlulukların Farkına Varan Tek Siteyiz.
Bizi Biz yapan değerler Sayfayı başdan Sona okuyarak ciddiliğimizi anlayabilirsiniz.
Biz En kaliteli Seocularımız ile 81 ilde bütün il ve ilçeler ilk sıramızı korumakdayız.

Kurallarımız ;

Hepinizin en çok merak ettiği şeylerden biriside Kurallarımızdır. Kurallarımız Aslında çok basit öncelikle belirtmeliyim ki Sitemize 21 yaşından küçüklerin
girmemisi gerektiğini dile getiriyoruz.
İlanlarımızda Anlayacağınız üzere Sadece 21 Yaş üzeri Bütün Herkez ilanlarını ekletebilir. Tamamen Sitemize cüzzi bir miktarda sitemize reklam verebilirsiniz.
Bugünlere sağa sağlim Gelmemizin en büyük etkenlerden biriside Kurallarımı Harfiyen uygulamamızdır.

* Sitemize Üye olduğunuzda Kesinlikle sizden Tc. Kimlik numaranızı falan istemiyoruz Sadece ad yada takma bir isim , Email adresi , Cep telefon numarası , boyunuz, kilonuz, Seyehat engeliniz olupmaması. Kısacası söylemek gerekirse Kişisel bilgileriniz.
* Sitemiz Tarafından Yayınlanan bu bilgileri özellikle Cep telefon numaranıza Reklam sms’leri atmıyoruz veyahutta Aramıyoruz.
* Her hangi bir sorun olduğunda İlanınızı iptal edebilir veya Değişiklik yapabiliriz.

Kimlerle Çalışmıyoruz? ;

* Telefonla Arayıp iki saat pazarlık yada muhabbet edenler ile çalışmıyoruz.
* Kişiliği Bozuk insanlar ile muhattap bile olmuyoruz.
* Telefon ile arayıp Mantık dışı Teklif verdiğinizde Anında küfürü yersiniz.
* Problem Çıkartmaya çalışan yada tehdit etme çalışan Beyni ufaklar ile direk muhabbeti kesiyoruz.
* Reklam Dışında Arayıp Farklı yollarla çalışmak isteyenler ile konuşmuyoruz bile.
Yukarıdaki Maddeler dışında ki Herkez bizim müşterimizdir. Bizde Herşey Para demek değildir, Siz bize 1 adım gelin biz size 10 adım gelelim.

Gayri işlerden Uzak bir siteyiz ;

Google’de Gördüğünüz Bütün sitelerden Tek bir farkımız var. Oda Diğer siteler gibi Gayri meşru olmamızdır. Sitemizdeki Herkez ilişki ve ahlaksızlık gibi yollarda çalışmamaktadır.
Sadece Size Ev arkadaşı , Telefondan muhabbet edebileceğiniz, Buluşup yemek yiyebileceğiniz hatta Birlikde partilere gidebileceğiniz Bir nevi Değerli bay ve bayanlarımıza
hayat arkadaşı sunmakdayız. Üyelerimizi Arayıp Lütfen Ahklıksızlık Teklif etmeyiniz.

Yasal uyarı ;
T.C Yasalarına Göre’de 1117 Sayılı muzır ve neşriyattan Koruma Kanunun Getirdiği yükümlülük ile 21 Yaş altı bireylerden sitemiz sorumlu değildir.
Yazımızın en başındada söylediğimiz gibi Kesinlikle 21 Yaşından Küçük kullanıcılar , Sitede Gezmesi , Aktif olaması , İlanlardan birilerini araması Yasaktır.!.
Yasakları Aşıp , Gezmeye devam ederler ise Sitemiz sorumlu DEĞİLDİR.

Site uyarısı ;

Sitemizde Görmüş olduğunuz Bütün İlanlar Baylar ve bayanlar Ahlak dışı çalışmamaktadırlar. Sadece Size Bazı konular Yardımcı olacak veyahutta arkadaşlık yapacak
kişileri sizlere sunuyoruz. Bütün üyelerimiz Yasakları Aşıp cinsel birleşme gibi Ahlaksızca Davranışlarda bulunurmanız durumunda Sitemiz Sorumlu değildir.
Yazımı tekrardan ve son kez hatırlatarak kapatmak istiyorum ; Biz Sadece sizlere Arkadaş sunuyoruz. Beraber Kamp yapabileceğiniz gibi.